Sekretariat: (32) 2901616, Handlowy: (32) 3641877, (32) 3641872, +48600078427, biuro@gmb-inwestycje.com

Home » O firmie

O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą kamieniarską z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Uczestniczyliśmy przy realizacji bardzo wielu dużych prestiżowych inwestycji unijnych.

W zakresie dostaw granitowych materiałów budowlanych obsługujemy zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa budowlane oraz drogowo-mostowe realizujące inwestycje na terenie całego kraju. Przez naszych kontrahentów uznawani jesteśmy za solidnego, wiarygodnego i godnego polecenia producenta wyrobów z granitu oraz partnera handlowego.

Posiadamy własne złoże granitu strzegomskiego oraz potencjał przetwórczy o dużych zdolnościach produkcyjnych (np. płyty granitowe – 12 000 m2/miesiąc, krawężniki granitowe –  10 000 mb/miesiąc, kostka granitowa surowołupana 600 t/miesiąc) pozwalający realizować nawet największe zlecenia z gwarancją terminowej realizacji dostaw przy napiętych harmonogramach robót.

Nasza oferta obejmuje szerokie spektrum wyrobów z granitu strzegomskiego (jasno-szarego, średnioziarnistego), bazaltu oraz bogatej gamy importowanych przez nas granitów kolorowych ze Skandynawii, Brazylii i RPA jak następuje:

– granitowe krawężniki uliczne (proste i łukowe),

– granitowe krawężniki mostowe (proste i łukowe),

– obrzeża (oporniki) granitowe,

– płyty granitowe chodnikowe i posadzkowe już od grubości 1cm,

– granitowa kostka surowołupana 4/6, 8/11, 15/17 (jasnoszara, czerwona VANGA, czarna),

– kostka bazaltowa,

– kostka łupana z płyt granitowych,

– kostka cięta z płyt granitowych,

– elewacje granitowe,

– granitowe okładziny stopni,

– parapety granitowe,

– blaty granitowe,

– schody granitowe (stopnice i podstopnice granitowe),

– granitowe stopnie blokowe,

– elementy małej architektury z granitu (palisady, gazony itp.), oraz inne produkty

  wykonywane na zamówienie.

W zależności od życzenia klienta nasze produkty mogą mieć powierzchnie licowe obrobione

w następujących fakturach: polerowane, szlifowane, piaskowane, groszkowane, płomieniowane, a dostawy realizujemy loco budowa na terenie całego kraju.

Pragniemy podkreślić, że naszym podstawowym założeniem jest zapewnienie Państwu pełnego komfortu i zadowolenia z obsługi, a co za tym idzie zagwarantowanie wysokiej jakości wyrobów, terminowości dostaw, atrakcyjnych cen oraz dodatkowo nieodpłatnie doradztwa i pomocy na etapie projektowym, jak i przygotowawczym oraz realizacyjnym inwestycji.

 

Nasza firma jest Członkiem i Założycielem Stowarzyszenia Kamieniarzy Ziemi Strzegomskiej
Translate »