Sekretariat: (32) 2901616, Handlowy: (32) 3641877, (32) 3641872, +48600078427, biuro@gmb-inwestycje.com

Home » Oferta dla firm

Oferta dla firm

W czasie wieloletniej obecności na rynku niejednokrotnie mieliśmy okazję do współpracy z przedsiębiorstwami z różnych branży. Nasza oferta dla firm obejmuje elementy przestrzeni, które sprawiają, że teren wokół biura lub zakładu produkcyjnego wygląda schludnie i profesjonalnie.Nie od dziś wiadomo, że o przedsiębiorcy bardzo dużo mówi fasada siedziby. Nawet podjazd może stanowić jego wizytówkę. Wykorzystywane w naszych realizacjach wyroby kamienne robią świetne wrażenia na gościach, klientach oraz kontrahentach, którzy odwiedzają siedzibę firmy.

Proponowane przez nas płyty podłogowe mają zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Wykonujemy również płyty elewacyjne i fasadowe. Kostka kamienna na podjazd lub podłogę daje ogromne możliwości w kwestii sposobów układania. Dzięki różnym wariantom kolorystycznym można układać z niej fantazyjne, efektywne wzory. Naturalny surowiec, dostępny w naszej ofercie, stanowi jednak nie tylko fantastyczną ozdobę, ale wyróżnia się także niezwykłymi właściwościami, m.in. odpornością na skrajne temperatury i wilgoć. Ma to szczególne znaczenie w projektowanych z kostki, płyt lub kamienia chodnikach, podłogach oraz podjazdach.

Nasza oferta obejmuje następujące kategorie wyrobów z granitu strzegomskiego (jasno-szarego, średnioziarnistego), kamienia bazaltowego oraz bogatej gamy surowców importowanych ze Skandynawii, Brazylii i RPA. Produkty dostarczane przez firmę GMB Inwestycje Sp. z o.o. posiadają aprobatę dopuszczającą do użycia w budownictwie określoną w Orzeczeniu o Jakości Surowca.

Translate »